Valve - ja läbipääsusüsteemid

Telli ka läbipääsukaardid!

Mis on valve- ja läbipääsusüsteemid?​

Läbipääsusüsteemid ja turvasüsteemid on tavaliselt integreeritud ja need täidavad nii läbipääsusüsteemi kui ka valvesüsteemi ülesandeid. 

Ülimalt oluline on turvasüsteemide hooldus. Soovitatav on sõlmida hooldusleping. Rikked või augud turvasüsteemis võivad kogu investeeringu silmapilkselt kaotada, kui sissetung just mittefunktsionaalsest sektorist tuleb.

Andureid ja kaameraid on vaja tehnikul puhastada ning kontrollida paiknemist ruumis. Vajadusel nihutada, kui vaateväli on häiritud ja testida häireedastuse toimimist ning videosalvesti tööd.

Millised on läbipääsukaardid?

Läbipääsusüsteemid avanevad läbipääsukaardiga, mis on nummerdatud ja kodeeritud ning iga uksi läbiv isik kasutab uste avamiseks vaid temale kuuluvat kaarti. Kaardile saab omistada erinevaid õigusi: kindlad kellaajad, millal võib uksi läbida; kindlad uksed, mida võib läbida; kindlad piirkonnad, jne. Samaaegselt on võimalik kehtestada erinevaid läbikäigu režiime eri isikutele ja ustele, seda ka ajaliselt. Läbipääsukontrollisüsteem kontrollib uste lukustamist ja annab vajaduse korral märgusignaali lahti jäänud ukse kohta või lubamatult avatud uksest. Süsteem võimaldab uste kinni/lahti režiimi kehtestada lisaks kellaajale ka näiteks tööpäeva ja puhkepäeva järgi.

läbipääsusüsteemid

Unistad, et sinu ettevõtte turvalisus oleks tagatud?

Meie hoolitseme selle eest!

ATS hooldus ja paigaldus